








Soffbord Venture HomePlazaTrä/Natur
Rek. pris 1 585 kr
!
1 125 kr1 449 kr
Spara 22 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Trä/natur
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Plaza från Venture Home är ett soffbord med en modern och skandinavisk design.
Med Plaza får du ett tidlöst soffbord i stilrena färger! Bordet har en bordsskiva i MDF och ben som är gjorda av metall. Den enkla och luftiga designen ger möjlighet att lyfta inredningen och lite dekoration på soffbordet kan höja mysfaktorn. Inred ditt hem tidlöst!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 27960-420 |
| Färg | Trä/natur |
| Längd | 120 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 46 cm |
| Material | MDF |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340206977816 |



