Ottoman Venture Home Salina
fr.1 017 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Salina
1 017 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr

En trendig inredningsdröm som lyfter den varma och inbjudande känslan till rummet! Den här sittpuffen från serien Salina imponerar med sin lyxiga look och blir till en snygg inredningsdetalj. Tillverkad av gosigt fleecetyg, trä och metall med djuphäftade knappar i tyget som blir till en läcker detalj. Puffen har en låg design med träfärgade ben som bidrar till en luftigare atmosfär och möjliggör enkel dammsugning. Höj stilnivån i ditt hem!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En trendig inredningsdröm som lyfter den varma och inbjudande känslan till rummet! Den här sittpuffen från serien Salina imponerar med sin lyxiga look och blir till en snygg inredningsdetalj. Tillverkad av gosigt fleecetyg, trä och metall med djuphäftade knappar i tyget som blir till en läcker detalj. Puffen har en låg design med träfärgade ben som bidrar till en luftigare atmosfär och möjliggör enkel dammsugning. Höj stilnivån i ditt hem!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 59 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Längd | 59 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Ottoman |
| Serie | Salina |
| Användningsområde | Inomhus |
| Garanti | 2 år |
