Sittpuff Bloomingville Suna
Rek. pris 3 599 kr
2 274 kr
2 268 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Suna
2 268 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Puff Suna från Bloomingville, i otroligt mjukt material av bomull och ull, liknar ett elegant moln. Använd den i modern eller traditionell inredning, och skapa en vacker plats för avkoppling. Formen är kvadratisk.
Varumärke
BloomingvilleBeskrivning
Puff Suna från Bloomingville, i otroligt mjukt material av bomull och ull, liknar ett elegant moln. Använd den i modern eller traditionell inredning, och skapa en vacker plats för avkoppling. Formen är kvadratisk.
Egenskaper
| Varumärke | Bloomingville |
| Art.Nr. | 82041184 |
| Färg | Off White |
| Bredd | 61 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Längd | 61 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Sittpuff |
| Serie | Suna |
| Vikt | 7,3 kg |
| EAN-nr | 5711173210404 |


