Sittpuff House Nordic Alford
fr.749 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Alford
749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Puff i konstgjord lammskinn från House Nordic.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Grå-Brun, Vit |
| Bredd | 35,5 cm |
| Höjd | 37 cm |
| Längd | 35,5 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Sittpuff |
| Serie | Alford |
| Montering | Nej |
| Sittdjup | 35,5 cm |
| Sitthöjd | 37 cm |

