


Sittpuff SvaneforsAriela
1 279 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Ariela är en sittpuff från Svanefors med vackert blomtryck i mjuk bomullssammet.
Tvättråd
- Skonsam maskintvätt: Max 30 grader
- Strykning: Tål strykning på låg temperatur, max 110 grader (var försiktig vid ångstrykning)
- Kemtvätt perkloretylen: Tål kemtvätt i alla vätskor
- Tål ej torktumling
- Skonsam maskintvätt: Max 30 grader
- Strykning: Tål strykning på låg temperatur, max 110 grader (var försiktig vid ångstrykning)
- Kemtvätt perkloretylen: Tål kemtvätt i alla vätskor
- Tål ej torktumling
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
|---|---|
| Art.Nr. | 9831-89-009 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 38 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Djup | 38 cm |
| Material | 100% Bomull |
| Produkttyp | Sittpuff |
| Serie | Ariela |
| EAN-nr | 7332623341172 |
