


Sittpuff SvaneforsFluffyn
679 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Fluffyn ä ren mjuk sittpuff från Svanefors i vit fuskpäls.
Tvättråd
- Skonsam maskintvätt: Max 30 grader
- Strykning: Tål strykning på låg temperatur, max 110 grader (var försiktig vid ångstrykning)
- Tål ej kemtvätt
- Tål ej torktumling
- Skonsam maskintvätt: Max 30 grader
- Strykning: Tål strykning på låg temperatur, max 110 grader (var försiktig vid ångstrykning)
- Tål ej kemtvätt
- Tål ej torktumling
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
|---|---|
| Art.Nr. | 9856-89-001 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 38 cm |
| Djup | 40 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Produkttyp | Sittpuff |
| Serie | Fluffyn |
| EAN-nr | 7332623344371 |
