
Sittpuff Venture HomeBoom 90x70 cm
fr.1 499 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Sittpuff Venture Home Boom är en sittpuff i materialet tyg, trä och metall. Puffens mått: 70 cm, bredd 90 cm, höjd 49 cm.
Sammet har en tendens till att få tryckmärken när luggen lägger sig ner. Avtrycken kan göra att tyget ser slitet ut, vilket här helt normalt för den här typen av material. Beroende på hur ljuset faller kan tyget skifta i flertalet olika nyanser.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Beige, Blå, Grön, Ljusbeige, Rosa, Svart |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 49 cm |
| Djup | 70 cm |
| Material | Sammet, Sammet/Trä/Metall |
| Produkttyp | Sittpuff |
| Serie | Boom |
| Användningsområde | Inomhus |






