Sittpuff Venture Home Boom 90x70 cmSvart
1 422 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Boom 90x70 cm
Svart
1 422 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sittpuff Venture Home Boom är en sittpuff i materialet tyg, trä och metall. Puffens mått: 70 cm, bredd 90 cm, höjd 49 cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sittpuff Venture Home Boom är en sittpuff i materialet tyg, trä och metall. Puffens mått: 70 cm, bredd 90 cm, höjd 49 cm.
Sammet har en tendens till att få tryckmärken när luggen lägger sig ner. Avtrycken kan göra att tyget ser slitet ut, vilket här helt normalt för den här typen av material. Beroende på hur ljuset faller kan tyget skifta i flertalet olika nyanser.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15550-888 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 49 cm |
| Djup | 70 cm |
| Material | Sammet |
| Produkttyp | Sittpuff |
| Serie | Boom |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118417638 |




