Sittpuff Venture Home DunkenSvart
1 017 kr
790 krSpara 22 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Dunken
Svart
790 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sittpuff Dunken från Venture Home. En stilren inredningsdetalj som är enkel att matcha med övrig möblering! Dunken är cylinderformad med ett avtagbart lock som möjliggör dold förvaring.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sittpuff Dunken från Venture Home. En stilren inredningsdetalj som är enkel att matcha med övrig möblering! Dunken är cylinderformad med ett avtagbart lock som möjliggör dold förvaring.
Sammet har en tendens till att få tryckmärken när luggen lägger sig ner. Avtrycken kan göra att tyget ser slitet ut, vilket här helt normalt för den här typen av material. Beroende på hur ljuset faller kan tyget skifta i flertalet olika nyanser.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15563-888 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 41 cm |
| Diameter | 51 cm |
| Material | Bomull |
| Produkttyp | Sittpuff |
| Serie | Dunken |
| Vikt | 100 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118416891 |



