Sittpuff Venture Home LaurelVit
1 999 kr
1 870 krSänkt pris!Spara 129 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Laurel
Vit
1 870 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sittpuffen från serien Laurel skapar en trendig och ombonad atmosfär! Med sittpuffen får du inte bara en praktisk möbel utan också en stilfull och sofistikerad detalj.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sittpuffen från serien Laurel skapar en trendig och ombonad atmosfär! Med sittpuffen får du inte bara en praktisk möbel utan också en stilfull och sofistikerad detalj.
Skapa en elegant och smart inredning med den multifunktionella sittpuffen Laurel! Denna sittpuff i ett trendigt boucletyg är det perfekta tillskottet till hemmet. Oavsett om den står ensam som en snygg stilikon eller kombineras med fåtöljen från samma serie, gör Laurel sig alltid bemärkt. Sittpuffens mått: Bredd: 110cm, Djup: 50cm, Höjd: 45cm.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 61225-140 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 82,53 cm |
| Höjd | 65,5 cm |
| Djup | 52,94 cm |
| Ben | MDF |
| Material | Boucle |
| Typ | Sittpuff |
| Serie | Laurel |
| Vikt | 12,5 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220824721 |





