Sittpuff Venture Home OttoSvart
1 009 kr
804 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Otto
Svart
804 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sittpuff Otto från Venture Home. Möblera vardagsrummet inbjudande, varmt och ombonat med hjälp av en trendig sittpuff!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sittpuff Otto från Venture Home. Möblera vardagsrummet inbjudande, varmt och ombonat med hjälp av en trendig sittpuff!
Sammet har en tendens till att få tryckmärken när luggen lägger sig ner. Avtrycken kan göra att tyget ser slitet ut, vilket här helt normalt för den här typen av material. Beroende på hur ljuset faller kan tyget skifta i flertalet olika nyanser.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15569-888 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 41 cm |
| Djup | 40 cm |
| Material | Bomull |
| Produkttyp | Sittpuff |
| Serie | Otto |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118417010 |




