






















Sittpuff Venture HomeZoom
1 305 kr1 519 kr
Spara 14 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Grå

Zoom
1 305 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Zoom sittpuff i polyestertyg och ben i svart metall.
Möblera snyggt och smart med en multifunktionell sittpuff! Sittpuffen Zoom kombinerar rak nordisk design med mjuka former och trendigt helhetstänk. Den gör sig lika bra ensam som en läcker stilikon som tillsammans med vår fåtölj i samma serie. Tillverkad i behaglig grå kulör som står sig över tid, i stilrent polyestertyg och en ram av trä och metall. Benen är stilrent smala i svart metall och ger en lyxig höjd till puffen. Förhöj inredningskänslan i ditt hem!
Sittpuffens mått:
Bredd: 64cm, Djup: 85cm, Höjd: 47cm.
Tips för Polyestertyg:
Använd textilspray för att impregnera textilen innan du börjar använda den, det kommer även göra att eventuell smuts och fläckar blir lättare att ta bort framöver. Ta bort fläckar med en gång, gnid inte utan försökt suga upp varsamt med en trasa.
Sittpuffens mått:
Bredd: 64cm, Djup: 85cm, Höjd: 47cm.
Tips för Polyestertyg:
Använd textilspray för att impregnera textilen innan du börjar använda den, det kommer även göra att eventuell smuts och fläckar blir lättare att ta bort framöver. Ta bort fläckar med en gång, gnid inte utan försökt suga upp varsamt med en trasa.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 15558-655 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 64 cm |
| Höjd | 47 cm |
| Djup | 85 cm |
| Utförande | Ben i Svart Metall |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Sittpuff |
| Serie | Zoom |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118417874 |



