Sittpuff Vind Gillholmen Boucle
1 459 kr
1 439 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Gillholmen Boucle
1 439 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Gillholmen sittpuff – en stjärna i linje med de senaste trenderna! Denna snygga puff är den ultimata kompanjonen till Vinds uppskattade och rymliga soffa i samma serie, och tillsammans skapar de en oslagbar duo som lyfter ditt vardagsrum till nya höjder. Med sitt härliga svarta bouclé-tyg tillför den en känsla av mystik och sofistikerad elegans till varje hörn den tar plats i.
Varumärke
VindBeskrivning
Gillholmen sittpuff – en stjärna i linje med de senaste trenderna! Denna snygga puff är den ultimata kompanjonen till Vinds uppskattade och rymliga soffa i samma serie, och tillsammans skapar de en oslagbar duo som lyfter ditt vardagsrum till nya höjder. Med sitt härliga svarta bouclé-tyg tillför den en känsla av mystik och sofistikerad elegans till varje hörn den tar plats i.
Använd den som en extra sittplats vid behov eller som en fotpall för att maximera din avkoppling. Men låt oss inte glömma att denna puff även är en pärla i sig själv! Sittpuffens mått: Bredd: 112cm, Djup: 60cm, Höjd: 37cm.
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Art.Nr. | 61223-103 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 112 cm |
| Höjd | 37 cm |
| Djup | 60 cm |
| Ben | Plast |
| Material | Boucle |
| Typ | Sittpuff |
| Serie | Gillholmen |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220824691 |






