Fåtölj Manor House Chesterfield Lyx Fåtölj i konstläderBrun
Rek. pris 5 999 kr
4 999 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Brun

Chesterfield Lyx Fåtölj i konstläder
Brun
4 999 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 8-10 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Manor HouseBeskrivning
Fåtölj Manor House Chesterfield Lyx Fåtölj.
Egenskaper
| Varumärke | Manor House |
| Art.Nr. | SYN0000074 |
| Färg | Brun |
| Bredd | 113 cm |
| Höjd | 78 cm |
| Djup | 86 cm |
| Material | Konstläder |
| Typ | Fåtölj |
| Serie | Chesterfield |








