Beskrivning
Bergen är en seniorfåtölj från Hagagruppen med tillhörande fotpall. Fåtöljen har elektrisk liftfunktion som hjälper dig upp.
Egenskaper
| Varumärke | Hagagruppen |
|---|---|
| Art.Nr. | 1851E017015 |
| Färg | Mörkgrå/Svart |
| Bredd | 65 cm |
| Höjd | 110 cm |
| Djup | 68 cm |
| Ben | Svarta träben |
| Material | Tyg |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Bergen |
| Montering | Ja |
| Martindale | 30000 |
| Fotpall ingår | Ja |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 50 cm |
| Antal Sittplatser | 1 |




