



Fåtölj HagagruppenCambridge SammetLjusgrå
10 293 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Cambridge är en maffig fåtölj från Hagagruppen i sammet och chesterfield-modell. Fåtöljen har snyggt svarvade ben, klädda knappar och dekorativa pärlspikar.
Egenskaper
| Varumärke | Hagagruppen |
|---|---|
| Art.Nr. | 215L142020 |
| Färg | Ljusgrå |
| Bredd | 105 cm |
| Höjd | 77 cm |
| Djup | 95 cm |
| Ben | Svarta träben |
| Material | Sammet |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Cambridge |
| Montering | Ja |
| Martindale | 30000 |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 56 cm |
