





Fåtölj HagagruppenPiteå
5 685 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Piteå är en grå fåtölj från Hagagruppen med gung och snurr.
Egenskaper
| Varumärke | Hagagruppen |
|---|---|
| Art.Nr. | 279119010 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 75 cm |
| Höjd | 104 cm |
| Djup | 92 cm |
| Ben | Stål |
| Material | Tyg |
| Serie | Piteå |
| Montering | Ja |
| Martindale | 40000 |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 53 cm |
| Antal Sittplatser | 1 |
