Fåtölj Manor House Chesterfield Lyx SammetMörkgrön
Rek. pris 5 999 kr
4 999 kr
3 205 krSpara 36 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mörkgrön

Chesterfield Lyx Sammet
Mörkgrön
3 205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fåtölj Manor House Chesterfield Lyx Sammet är en elegant fåtölj i Chesterfield-modell med sammetstyg och klassisk form som förgyller hemmet med en stil som aldrig går ur tiden. Fåtöljen har klädda knappar och svarvade ben som ger extra elegans.
Varumärke
Manor HouseBeskrivning
Fåtölj Manor House Chesterfield Lyx Sammet är en elegant fåtölj i Chesterfield-modell med sammetstyg och klassisk form som förgyller hemmet med en stil som aldrig går ur tiden. Fåtöljen har klädda knappar och svarvade ben som ger extra elegans.
Recensioner
Ann-Karin AVerifierad köpare
för 2 år sedanSÅ fin. Lika fin i verkligheten som på bilden.
Egenskaper
| Varumärke | Manor House |
| Art.Nr. | 660270 |
| Färg | Mörkgrön |
| Bredd | 110 cm |
| Höjd | 78 cm |
| Djup | 85 cm |
| Ben | Trä |
| Sittbredd | 52 cm |
| Material | Sammet |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Chesterfield Lyx |
| Fotpall ingår | Nej |
| Höjd armstöd | 78 cm |
| Stil | Rustik |
| Stomme | Massivt trä |
| Sockel/Ben Höjd | 13 cm |
| Sittdjup | 55 cm |
| Sitthöjd | 50 cm |
| Antal Sittplatser | 1 |










