





Fåtölj Venture HomeBoom PolyesterLjusbeige
3 600 kr4 609 kr
Spara 22 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Ljusbeige
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Fåtölj Venture Home Boom Polyester i klädsel i 100% polyester och med ben i svart metall. En stilren och modern fåtölj som tillför en snygg detalj i hemmet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 18046-660 |
| Färg | Ljusbeige |
| Bredd | 88 cm |
| Höjd | 110 cm |
| Djup | 88 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Boom |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 53 cm |
| Sitthöjd | 49 cm |
| Sittbredd | 90 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118418161 |


