







Fåtölj Venture HomeWarrenSvart
2 700 kr3 469 kr
Spara 22 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Fåtölj Venture Home. Skapa en modemedveten och mysig atmosfär i ditt hem med en fåtölj från serien Warren! Med en genomtänkt design och slitstarkt material.
Utformningen är robust och ger en smakfull tyngd åt rummet och sömmarna i ryggen blir till en iögonfallande detalj. Placera intill soffgruppen för att skapa extra sittplats eller solitär i favorithörnan!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 18048-139 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 81 cm |
| Höjd | 71,5 cm |
| Längd | 82 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Warren |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Montering | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Garanti | 1 år |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 55 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| EAN-nr | 7340206962768 |


