Bokhylla Lanab Group 3000Ek
3 725 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Ek

3000
Ek
3 725 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Klassisk bokhylla som passar perfekt till arbetsplatsen! Bredd: 805 mm, Djup: 415 mm, Höjd: 1325 mm.
Varumärke
Lanab GroupBeskrivning
Klassisk bokhylla som passar perfekt till arbetsplatsen! Bredd: 805 mm, Djup: 415 mm, Höjd: 1325 mm.
Klassisk bokhylla med tre hyllplan för praktisk förvaring på arbetsplatsen. Lanabs bokhyllor finns i flera utföranden för att du ska få den förvaring du behöver. Alla Lanabs bokhyllor levereras färdigmonterade.
Egenskaper
| Varumärke | Lanab Group |
| Art.Nr. | 3000-10 |
| Färg | Ek |
| Bredd | 81 cm |
| Höjd | 133 cm |
| Längd | 42 cm |
| Produkttyp | Bokhylla |
| Serie | 3000 |
