Bokhylla Lanab Group 4000Ek
4 694 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Ek

4000
Ek
4 694 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Klassisk bokhylla som passar perfekt till arbetsplatsen! Bredd: 805 mm, Djup: 415 mm, Höjd: 1725 mm.
Varumärke
Lanab GroupBeskrivning
Klassisk bokhylla som passar perfekt till arbetsplatsen! Bredd: 805 mm, Djup: 415 mm, Höjd: 1725 mm.
Hög bokhylla i klassisk design med fyra hyllplan. Lanabs bokhyllor finns i flera utföranden för att du ska få den förvaring du behöver. Alla Lanabs bokhyllor levereras färdigmonterade.
Egenskaper
| Varumärke | Lanab Group |
| Art.Nr. | 4000-10 |
| Färg | Ek |
| Bredd | 81 cm |
| Höjd | 173 cm |
| Längd | 42 cm |
| Produkttyp | Bokhylla |
| Serie | 4000 |
