Bokhylla Venture Home MishaVit
1 374 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Misha
Vit
1 374 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Misha bokhylla från Venture Home är av pulverlackerat stål med tre hyllplan i olika höjder. Bokhyllan har ett dekorativt nät på sidorna.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Misha bokhylla från Venture Home är av pulverlackerat stål med tre hyllplan i olika höjder. Bokhyllan har ett dekorativt nät på sidorna.
Lättare montering krävs.
Mått mellan ben långsida: 74 cm
Höjd till undersida bord: 15 cm
Innermått hyllor: 28/46 cm
Mått mellan ben långsida: 74 cm
Höjd till undersida bord: 15 cm
Innermått hyllor: 28/46 cm
Dokument
Recensioner
Veronica LVerifierad köpare
för 4 år sedanStabil, snygg och hyfsat lätt att montera.
+ Snygg
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15357-201 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 110 cm |
| Djup | 40 cm |
| Material | Valsat stål/Pulverbeläggning |
| Produkttyp | Bokhylla |
| Serie | Misha |
| Montering | Ja - enklare |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107089778 |




