Bokhylla Vind Moln Öppen med 5 Hyllplan
3 339 kr
30 dagars prisgaranti

Moln Öppen med 5 Hyllplan
3 339 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-01
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
VindBeskrivning
Bokhylla Moln från Vind. En stilfull möbel som kombinerar funktion med form på ett harmoniskt sätt.
Som en del av Moln-serien kännetecknas bokhyllan av sina unika, vågformade hyllplan som ger ett levande och mjukt uttryck. Den varma färgen förstärker hyllans inbjudande känsla och gör den till en naturlig del i ditt hem, oavsett om du använder den för böcker, dekorationer eller favoritsamlingen.
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Art.Nr. | 63385-444 |
| Färg | Mocca |
| Bredd | 105 cm |
| Höjd | 140 cm |
| Djup | 30 cm |
| Material | MDF |
| Typ | Bokhylla |
| Serie | Moln |
| Kollektion | VIND 25 |
| EAN-nr | 7340220849410 |




