Hylla Bloomingville SaliNatur
17 999 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Natur

Sali
Natur
17 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sali hylla från Bloomingville är gjord av mangoträ med 4 hyllor. Använd den som rumsavdelare eller i valfritt rum i huset.
Varumärke
BloomingvilleBeskrivning
Sali hylla från Bloomingville är gjord av mangoträ med 4 hyllor. Använd den som rumsavdelare eller i valfritt rum i huset.
Bokhyllan levereras monterad.
Denna hylla ingår i Bloomingvilles kollektion Creative Collection Cottage. Kolla in övriga artiklar inom samma kollektion för ett genomgående tema hemma.
Skötselråd:
Torka rent med en fuktig trasa.
Denna hylla ingår i Bloomingvilles kollektion Creative Collection Cottage. Kolla in övriga artiklar inom samma kollektion för ett genomgående tema hemma.
Skötselråd:
Torka rent med en fuktig trasa.
Egenskaper
| Varumärke | Bloomingville |
| Art.Nr. | 82055548 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 32 cm |
| Höjd | 172 cm |
| Längd | 121 cm |
| Material | Mangoträ |
| Produkttyp | Hylla |
| Serie | Sali |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kollektion | Creative Collection |
| EAN-nr | 5711173282814 |




