Hylla House Nordic Vita 170 cmNatur
1 515 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Natur
Beskrivning
Hylla från House Nordic med fem hyllplan. 51x36x170 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 3001075 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 51 cm |
| Höjd | 170 cm |
| Längd | 36 cm |
| Material | Stål/Spånskiva/Melamin folie |
| Produkttyp | Hylla |
| Serie | Vita |
| Montering | Ja |
| EAN-nr | 5713917008803 |





