Hylla House Nordic Vita 4 HyllorNatur
1 545 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Natur
Beskrivning
Oval hylla med 4 hyllor från House Nordic.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 3001155 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 85 cm |
| Höjd | 111 cm |
| Längd | 36 cm |
| Material | Stål/Spånskiva/Melamin folie |
| Produkttyp | Hylla |
| Serie | Vita |
| Montering | Ja |
| EAN-nr | 5713917018864 |



