





Hylla House NordicVita 5 HyllorSvart
1 625 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart

Vita 5 Hyllor
Svart1 625 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Hylla med fem hyllplan. 80x36x170 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
|---|---|
| Art.Nr. | 3001100 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 170 cm |
| Längd | 36 cm |
| Material | Stål/Spånskiva/Melamin folie |
| Produkttyp | Hylla |
| Serie | Vita |
| Montering | Ja |
| EAN-nr | 5713917005031 |


