TV-bänk House Nordic VitaNatur
1 029 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Natur
Beskrivning
TV-bord från House Nordic med svart ram och två hyllor. 100x36x45 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 2501035 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Längd | 36 cm |
| Material | Stål/Spånskiva/Melamin folie |
| Produkttyp | TV-bänk |
| Serie | Vita |
| Montering | Ja |
| EAN-nr | 5713917008865 |





