






Tv-Bänk In LivingGlenndale med Förvaring, Belysning och LED KaminVit
Rek. pris 7 999 kr
!
6 999 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Vit

Glenndale med Förvaring, Belysning och LED Kamin
Vit6 999 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Tv-Bänk Concept 55 Glenndale med Förvaring, Belysning och LED Kamin.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
|---|---|
| Art.Nr. | HFN0009924 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 190 cm |
| Höjd | 59 cm |
| Djup | 41 cm |
| Utförande | Rektangulär |
| Material | Laminat |
| Produkttyp | Tv-Bänk |
| Serie | Glenndale |


