




TV-bänk In LivingRiskalenGrå
1 899 kr1 919 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Riskalen
Grå1 899 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
TV-bänk från In Living i Riskalen-serien. Bänken finns i många utförande för att passa vilken inredningsstil som helst.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
|---|---|
| Art.Nr. | 1383121 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 150 cm |
| Höjd | 44 cm |
| Djup | 36 cm |
| Material | MDF |
| Produkttyp | TV-bänk |
| Serie | Riskalen |
| EAN-nr | 8681875834888 |
