TV-Bänk In Living Vasil 180 cm
Rek. pris 2 399 kr
2 307 kr
30 dagars prisgaranti

Vasil 180 cm
2 307 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
In LivingBeskrivning
TV-Bänk In Living Vasil 180 cm är en stilren mediamöbel av MDF/laminerad spånskiva.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 841468 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 180 cm |
| Höjd | 30 cm |
| Djup | 40 cm |
| Material | MDF/Laminerad Spånskiva |
| Typ | TV-Bänk |
| Serie | Vasil |
| EAN-nr | 5902928699661 |




