Tv-Bänk Scandinavian Choice Hammarstrand 201 cm med förvaring
Rek. pris 4 999 kr
4 499 kr
30 dagars prisgaranti

Hammarstrand 201 cm med förvaring
4 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Tv-Bänk Scandinavian Choice Hammarstrand 201 cm med förvaring.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | SYN0011794 |
| Färg | Brun |
| Bredd | 201 cm |
| Höjd | 58 cm |
| Djup | 40 cm |
| Material | MDF |
| Typ | Tv-Bänk |
| Serie | Hammarstrand |
| Utförande | Rektangulär |




