







TV-Bänk Venture HomeCruachSvart
1 379 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart
Beskrivning
TV-Bänk Venture Home Cruach är ett tv-skåp i pulverlackerat stål. Det är en snygg och praktisk TV-bänk som gör att du får ordning på dina sladdar, boxar och fjärrkontroller.
Övrigt
- Innermått hyllor: 38 cm
- Höjd från golv till undersida möbel: 20 cm
- Innermått hyllor: 38 cm
- Höjd från golv till undersida möbel: 20 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 18079-208 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 118 cm |
| Höjd | 60 cm |
| Djup | 40 cm |
| Material | Pulverlackerat stål |
| Produkttyp | TV-Bänk |
| Serie | Cruach |
| Montering | Ja - enklare |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107087880 |


