Avlastningsbord Venture Home Amarillo
3 060 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Amarillo
3 060 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ett avlastningsbord med alla rätt! Det här avlastningsbordet från serien Amaraillo tillhör Venture Home kollektionen och har en läcker Skandinavisk design och praktisk utformning som möjliggör både dold och synlig förvaring. Toppskivan och hyllplanen är tillverkade i slitstarkt MDF och ramkonstruktionen i stål. Den genomgående svarta kulören är enkel att matcha med övrig inredning och står sig över tid. Pryd avlastningsbordet med vackra dekorationer, ljus och vasar för en mer trivsam heminredning!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Ett avlastningsbord med alla rätt! Det här avlastningsbordet från serien Amaraillo tillhör Venture Home kollektionen och har en läcker Skandinavisk design och praktisk utformning som möjliggör både dold och synlig förvaring. Toppskivan och hyllplanen är tillverkade i slitstarkt MDF och ramkonstruktionen i stål. Den genomgående svarta kulören är enkel att matcha med övrig inredning och står sig över tid. Pryd avlastningsbordet med vackra dekorationer, ljus och vasar för en mer trivsam heminredning!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15624-030 |
| Färg | Svart |
| Längd | 150 cm |
| Material | MDF, Stål |
| Typ | Hylla |
| Serie | Amaraillo |
| Användningsområde | Inomhus |
| Höjd | 120 mm |
| Bredd | 35 mm |
| EAN-nr | 7340206973740 |





