Skänk In Living Jasmine
8 229 kr
30 dagars prisgaranti

Jasmine
8 229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Skänk från In Living med dold förvaring.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 19145 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 102 cm |
| Höjd | 86 cm |
| Djup | 46 cm |
| Material | MDF |
| Typ | Skänk |
| Serie | Jasmine |

