Skåp Vind BjörkönSvart
6 463 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Björkön
Svart
6 463 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

En lika snygg som smart förvaringslösning till ditt hem! Det här höga avlastninsgskåpet från serien Björkön finns i olika kulörer och storlekar och klättrar snabbt på trendlistorna med sin stilsäkra design. Skåpet har två luckor i ribbad look och tre hyllplan för dold förvaring.
Varumärke
VindBeskrivning
En lika snygg som smart förvaringslösning till ditt hem! Det här höga avlastninsgskåpet från serien Björkön finns i olika kulörer och storlekar och klättrar snabbt på trendlistorna med sin stilsäkra design. Skåpet har två luckor i ribbad look och tre hyllplan för dold förvaring.
Placera som sidobord med vackra dekorationer och ljusstakar eller som dolt vitrinskåp - bara fantasin sätter gränser!
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Art.Nr. | 42000-631 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 103 cm |
| Längd | 30 cm |
| Material | MDF|Stål |
| Typ | Skåp |
| Serie | Björkön |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340206970664 |





