
Konsol HaboT-profil Svart250x300 mm
127 kr 230 kr
Spara 45 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Bredd
Längd

T-profil Svart
250x300 mm 127 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Konsol Habo T-profil är en kraftig konsol av svartlackerat stål. Den passar för användning i garage och bodar liksom utomhus.
Maxbelastning 250 kg. Angiven maxbelastning är ett beräknat värde och garanteras inte.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
|---|---|
| Art.Nr. | 18293 |
| Färg | Svart |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Konsol |
| Längd | 250 mm |
| Storlek | 250x300 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Bredd | 300 mm |
| EAN-nr | 7317900182938 |
