


Konsol LundbergsAugustLängd: 20,3 cm
129 kr
30 dagars prisgaranti
Längd
Beskrivning
Lundbergs konsol August är en rejäl konsol i metall, pulverlackad i svart NCS S-9000. Förborrade hål
Denna metallkonsol imponerar med sin solida konstruktion och tidlösa estetik. Med en exklusiv, svart pulverlackerad yta enligt NCS S-9000 skapas ett modernt intryck, samtidigt som den robusta ytan garanterar långvarig kvalitet. Tack vare de förborrade hålen blir installationen en barnlek – en perfekt lösning för dig som vill ha en snygg och hållbar detalj i ditt hem.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 12362 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 4 cm |
| Höjd | 11,9 cm |
| Längd | 20,3 cm |
| Material | Metall |
| Typ | Konsol |
| Serie | August |
| Montering | Nej |
| EAN-nr | 7392118123621 |

