


Konsol LundbergsCarl EkBxHxD 30x200x140 mm
Rek. pris 189 kr/st
!
129 kr/stLägsta totalpris 516:-
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Bredd
Höjd
Beskrivning
Konsol i obehandlad Ek med förborrade hål och nyckelhålbeslag, samt anpassad till Lundbergs fönsterbänkar och hobbyskivor.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 12147 |
| Färg | Obehandlad Ek |
| Material | Ek |
| Produkttyp | Konsol |
| Serie | Carl |
| Djup | 140 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Bredd | 30 mm |
| EAN-nr | 7392118121474 |

