Konsol Millers 6022 300X400 mmSvart
482 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Konsol Millers 6022 300X400 mm
Svart
482 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Stålkonsol. Värdet för maxlast är beräknat och garanteras ej.
Övrigt
- Last, max: 250 kg
- ETIM-klasskod: EC004210
- Last, max: 250 kg
- ETIM-klasskod: EC004210
Recensioner
Joakim GVerifierad köpare
för 4 månader sedanStabila och kraftiga konsoler som jag hängde upp en hyvelbänk med handfat på. Mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400200622 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 40 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Djup | 400 mm |
| Material | Stål |
| Typ | Konsol |
| Ytbehandling | Lackerad |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7311662223557 |

