
Hylla Beslag Design FloatBredd: 900 mm
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
3 999 kr
3 199 krSpara 20 %Kampanj54 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Float
Bredd: 900 mm
3 199 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Hylla från beslag Design som är färdigkapad och komplett. Hyllan levereras omonterad.
Hyllan består av:
- A=3-vägskoppling, vänster
- B=3-vägskoppling, höger
- C=Hylldistanser (8,10,12,14 och 16mm)
- D=Dubbelhäftande fixeringstejp
- E=Vertikalt stag, sida, främre
- F=Liggande stag, sida
- G=Liggande stag, främre och bakre
- H= Vertikalt stag, sida med hål för väggmontering
- I=Fäste för glashyllplan (4mm med låsning)
- L=Klisterlappar för att dölja skruvhål
- M=Monteringsskruv
- A=3-vägskoppling, vänster
- B=3-vägskoppling, höger
- C=Hylldistanser (8,10,12,14 och 16mm)
- D=Dubbelhäftande fixeringstejp
- E=Vertikalt stag, sida, främre
- F=Liggande stag, sida
- G=Liggande stag, främre och bakre
- H= Vertikalt stag, sida med hål för väggmontering
- I=Fäste för glashyllplan (4mm med låsning)
- L=Klisterlappar för att dölja skruvhål
- M=Monteringsskruv
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 947082 |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 36 cm |
| Djup | 36 cm |
| Material | Aluminium |
| Typ | Hylla |
| Montering | Ja |
| EAN-nr | 7316180009270 |




