Hylla House Doctor Ledge 43 cmSvart
253 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Ledge 43 cm
Svart
253 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Hylla House Doctor Ledge 43 cm är en minimalistisk hylla från danska House Doctor tillverkad i järn.
Varumärke
House DoctorBeskrivning
Hylla House Doctor Ledge 43 cm är en minimalistisk hylla från danska House Doctor tillverkad i järn.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
| Art.Nr. | 26678-02 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 43 cm |
| Höjd | 4 cm |
| Djup | 11,5 cm |
| Material | Järn |
| Typ | Konsol |
| Serie | Ledge |
| Tillverkarens Art.Nr. | 207240520 |
| Djup | 115 mm |
| Bredd | 430 mm |
| Höjd | 40 mm |
| EAN-nr | 5707644448230 |

