Hylla House Nordic Forno
fr.595 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Forno
595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Hylla från House Nordic.
Hylla i oljat trä med bruna läderband. Mått 120x20 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Natur, Svart |
| Bredd | 80, 120 cm |
| Höjd | 2 cm |
| Längd | 20 cm |
| Material | Gummiträ, Läder |
| Typ | Hylla |
| Serie | Forno |

