Hylla House Nordic Haag
511 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Haag
511 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
House NordicBeskrivning
hylla med svart ram och 2 hyllor i naturträ
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4291020 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 55 cm |
| Höjd | 72 cm |
| Längd | 21 cm |
| Material | Stål, Paulownia |
| Typ | Hylla |
| Serie | Haag |
| EAN-nr | 5713917005994 |



