
Hylla House NordicHarlem
fr. 717 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Hylla från House Nordic.
Hylla med svart ram och 4 hyllor i naturträ
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
|---|---|
| Färg | Svart, Svart/Grön |
| Bredd | 99 cm |
| Höjd | 62 cm |
| Längd | 17,5 cm |
| Material | Stål, Paulownia |
| Produkttyp | Hylla |
| Serie | Harlem |


