Hylla House Nordic Vita Kub
554 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Vita Kub
554 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Hylla från House Nordic.
Hylla med svart ram och hyllor i eklook\n36x36x36 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4282245 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 36 cm |
| Höjd | 36 cm |
| Längd | 36 cm |
| Material | Stål, Spånskiva, Melaminfolie |
| Typ | Hylla |
| Serie | Vita |
| EAN-nr | 5713917008872 |




