Hylla In Living TrioVit
Rek. pris 699 kr
599 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Trio
Vit
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägghylla med ett unikt formspråk. Sätt upp hyllan i vilket rum som och fyll med allt från böcker till tavlor.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Vägghylla med ett unikt formspråk. Sätt upp hyllan i vilket rum som och fyll med allt från böcker till tavlor.
Recensioner
Christer BVerifierad köpare
för 1 månad sedanFin design, men tung att hantera Vi använde bara två sektioner Vi är nöjda med köpet
+ Fin design
- Tung att hantera
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 969756 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 18 cm |
| Höjd | 55 cm |
| Längd | 119 cm |
| Produkttyp | Hylla |
| Serie | Trio |
| Mått | 18x119x55 cm |
| EAN-nr | 5902928018684 |


