









Hylla Venture HomeParis 60cmVitpigmenterad Ek
1 179 kr1 199 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Färg: Vitpigmenterad Ek

Paris 60cm
Vitpigmenterad Ek1 179 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Inred ditt hem ombonat och smart med hjälp av Venture Homes trendiga vägghylla i trä från serien Paris! Med en smal stålram bär denna vägghylla upp ett elegant skåp med två snygga luckor i mörkbrun MDF. Upplev fördelarna med att dolt förvara dina prylar, samtidigt som du adderar en modern touch till dina väggar.
Varumärke
Beskrivning
Inred ditt hem ombonat och smart med hjälp av Venture Homes trendiga vägghylla i trä från serien Paris! Med en smal stålram bär denna vägghylla upp ett elegant skåp med två snygga luckor i mörkbrun MDF. Upplev fördelarna med att dolt förvara dina prylar, samtidigt som du adderar en modern touch till dina väggar.
Bakom de två träluckorna finns det två smarta hyllplan som ger dig gott om plats att organisera dina saker på ett smart sätt. På så vis kombinerar den här vägghyllan funktionalitet med estetik på allra bästa sätt. Den passar dessutom bra i alla olika rum - från vardagsrummet till sovrummet eller kontoret. Ge dina väggar liv och låt dem spegla din personliga stil!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 30052-130 |
| Färg | Vitpigmenterad Ek |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 68 cm |
| Djup | 35 cm |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Hylla |
| Serie | Paris |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220816191 |

