Vägghylla In Living Laurio 81 cmVit
Rek. pris 999 kr
813 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Laurio 81 cm
Vit
813 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Vägghylla In Living Laurio 81 cm är en stilren och modern vägghylla.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 681155 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 81,2 cm |
| Höjd | 94,3 cm |
| Djup | 15,7 cm |
| Material | Melamin Spånskiva |
| Produkttyp | Vägghylla |
| Serie | Laurio |
| Utseende | Vit Ek |
| Stil | Skandinavisk |
| EAN-nr | 4029494101112 |



